KURULUŞUMUZ

Artvin Çoruh Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde, mimarlık öğrencilerinin kendilerini geliştirmesine destek olmak adına, 2019 yılında kurulmuş bir öğrenci topluluğuyuz. Topluluk üyeleri arasında görülen arkadaşlık bağı ile Türkiye'deki diğer topluluk ve kulüplere örnek oluşturmaktadır.

Yönetim kurulu, bir Başkan, bir Genel Sekreter ve yedi Komite Direktörü (Başkan Yardımcıları)nden oluşmaktadır. Aktivitelerimiz; Üye-Örgütlenme Komitesi, Panel-Konferans Komitesi, Sosyal Aktiviteler Komitesi, Tanıtım-Medya Komitesi, Gezi Komitesi, Finans Komitesi ve Kariyer-ARGE Komitesi adlı yedi komite altında yürütülmektedir. Komitelerin etkinlik tarihlerine bağlı olarak düzenli yapılan komite toplantıları ve Olağan Genel Kurul toplantılarıyla birlikte üyeler arası fikir alışverişi sağlanmakta, topluluğun yenilikçi ve kendini geliştiren yapısı sürdürülmektedir.

MİSYONUMUZ

Artvin Çoruh Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü'nde eğitim gören her öğrencinin, kendini geliştirmesine olanak sağlamak bizim ilk görevimizdir. Öğrencilerimize yeni bakış açıları kazandırmak ve geleceklerini daha parlak görebilmelerini sağlamak başlıca vazifelerimizden biridir.

VİZYONUMUZ

Ülkemizin geleceği gençler olarak, yeniliklere öncü olmayı, hep birkaç adım sonrasını görmeyi amaçlıyoruz. Amaçlarımız doğrultusunda planlarımızı oluştururken sadece kendimize değil, tüm insanlığa faydalı olmayı hedefliyoruz. Biliyoruz ki iyi bir plan, iyi bir çalışmayı; iyi bir çalışma ise iyi bir ekibi gerektirir.